Hotels & Leisure
Farby sikkens dla hotelarstwa

Farby sikkens dla hotelarstwa

W związku z dynamicznie rozwijającą się w Polsce branżą hotelarską i coraz wyższymi standardami, jakich oczekują jej klienci, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie przez markę Sikkens specjalnego programu właśnie dla właścicieli i osób zarządzających hotelami.

Marka Sikkens proponuje rozwiązania all-inclusive w zakresie realizacji i renowacji hoteli. Stawiamy na zintegrowane podejście, które bazuje na naszej wiedzy technicznej i kolorystycznej, obejmujące asortyment sprawdzonych i innowacyjnych produktów oraz odpowiednio dobrane zestawienia kolorystyczne.

Eksperci marki Sikkens opracowali 4 różne kolekcje kolorystyczne dla 4 najczęściej spotykanych stylów w polskim hotelarstwie: Design, Classical Chic, Modern Simplicity oraz Easy Living.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalny katalog, dzięki któremu z łatwością będą mogli zapoznać się z nasza ofertą i zdobyć dodatkową „gwiazdkę” dla swojego hotelu. Jak zawsze do ich dyspozycji będą również nasi Doradcy mogący ich wesprzeć wiedzą techniczną.

X

W serwisie farbygalanty.pl oraz na stronach zależnych są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszych serwisów.
Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w zamknij.
Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

*Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne.