Współpraca Handlowa

Doradca Techniczny
Tel: 12 276 62 44
Mail: farbygalanty@poczta.fm

Farby Sikkens
Pierwszy wybór w powłokach dekoracyjnych dla profesjonalistów

Produkty  Sikkens stosowane są na całym świecie, od Kanady i Stanów Zjednoczonych poprzez Europę do Australii i Nowej Zelandii. Wypełniają powierzchnie domów, szkół, obiektów służby zdrowia, hoteli, biur, magazynów, obiektów przemysłowych, historycznych i zabytkowych. Nie bez przyczyny Sikkens jest liderem rynku w wielu krajach Europy.

Farby Sikkens to rezultat prac nad wdrażaniem odpowiedniej technologii, ekspertyzy technicznej, najwyższej jakości pracy oraz wysokich parametrów zastosowanych surowców.

Sikkens

Sikkens

  • Wysoki poziom kompetencji technicznj
  • Nowoczesne techniki produkcji
  • Konsekwentna orientacja na rozwiązania przyszłościowe

Sikkens to również innowacyjne rozwiązania w tworzeniu koncepcji kolorystycznych i efektów dekoracyjnych. Fascynacja kolorem od dawna jest motywem przewodnim. Efekt: olbrzymie spektrum odcieni i najwyższy poziom kompetencji w zakresie kolorów na rynku.

Oferowany przez nas asortyment to produkty z mieszalnika dające naszym odbiorcom możliwość uzyskiwania tysięcy barw i dopasowywania ich do indywidualnych potrzeb.

Sikkens

Sikkens

Pragniemy współpracować i doradzać architektom, dekoratorom wnętrz i profesjonalnym malarzom.

Nasza filozofia to nie tylko dostarczenie wysokiej klasy produktu, ale również towarzyszenie naszym klientom na każdym etapie pracy. Oferujemy również autorskie programy szkoleniowe w zakresie aplikacji, zastosowania koloru czy rozwiązań technicznych. Chcemy wyznaczać najwyższe standardy w zakresie oferty serwisowej. Kierujemy się założeniem: razem możemy więcej osiągnąć!


Sikkens dostarcza profesjonalne rozwiązania dla profesjonalnych odbiorców.

X

W serwisie farbygalanty.pl oraz na stronach zależnych są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszych serwisów.
Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w zamknij.
Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

*Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne.