Malowanie dachów - oferta farb do dachów - farby do dachów Kraków

  • 0
Farby do dachów

Farby do dachów

Każdy właściciel domu jednorodzinnego spotyka taka chwila, w której stwierdza, że jego dach wymaga odświerzenia. Problem ze starą powierzchnią dachu można rozwiązać inaczej niż tylko poprzez wymianę całości. Jeśli już została podjęta decyzja o naprawie warto wybrać się do sklepu z farbami i porozmawiać z fachowcami, aby dobrać najlepszy produkt.

Z naszej strony możemy polecić farby do dachów kilku krajowych i zagranicznych producentów. Przez wiele lat są używane wśród naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy pewni ich jakości. Poniżej krótka specyfikacja oraz dla ułatwienia zdjęcia omawianych produktów.

makor tix gruntoemalia akrylowa

makor tix gruntoemalia akrylowa

Tikkurila Makor-tix znana farba fińskiego producenta. Tworzy trwałe, matowe powłoki o wysokiej sile krycia, bardzo dobrych właściwościach mechanicznych i doskonałej odporności na działanie czynników atmosferycznych. Grunt i emalia w jednym. Bez podkładu na powierzchnie ocynkowane i inne podłoża metalowe. Dostępna w 8 kolorach gotowych (brąz czekoladowy, czerwony tlenkowy, grafitowy, miedziany, szary metaliczny, wiśniowy, zielony, zielony ciemny)

Eko lowicyn

Eko lowicyn

Ekologiczna, bezpieczna dla środowiska i użytkownika farba eko-LOWICYN przeznaczona jest do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni ocynkowanych eksploatowanych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń:

  • w budownictwie: pokrycia dachowe, rynny, parapety, ogrodzenia
Lowicyn

Lowicyn

LOWICYN jest gruntoemalią przeznaczoną do bezpośredniego malowania powierzchni stalowych ocynkowanych w celu zabezpieczenia przed korozją i dekoracyjnym oraz do renowacji powierzchni uprzednio pomalowanych  farbami z grupy LOWICYN.
Do stosowania:  

  • w budownictwie do malowania dachów, rynien, parapetów, ogrodzeń itp.
  • w przemyśle do malowania konstrukcji stalowych ocynkowanych metodą metalizacji natryskowej oraz ocynkowanych elementów maszyn, urządzeń itp.

Można nią pomalować również elementy stalowe, aluminiowe, z drewna i materiałów drewnopochodnych oraz tynku i betonu po odpowiednim zagruntowaniu podłoża.

X

W serwisie farbygalanty.pl oraz na stronach zależnych są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszych serwisów.
Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w zamknij.
Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

*Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne.